با ۱۰ سال تجربه
کنار شما خواهیم بود.


مشاور حقوقی و وکیل شما به صورت حضوری و آنلاین

امروزه در جامعه بسیار ممکن است با ادم هایی برخورد کنیم که نتوانیم اعتماد کنیم ، مجبور به امضای قراردادی بشویم که از صحت آن اطلاع نداریم ، به مشکلات قضایی برخورد کنیم ، خرید و فروش ملک یا ... داشته باشیم، در زندگی زناشویی با مشکلات قضایی روبرو شویم و ....

همیشه بهترین راه حل همراه داشتن آدمی که تخصص ویژه در مورد مسائل مربوطه داشته باشد و بتوانیم هر وقت که نیاز داشتیم از او کمک بگیریم.


وکیل پایه یک دادگستری خانم مهنوش ذبیحی در تمامی این موارد به صورت آنلاین و حضوری همراه شما خواهد بود

اعاده حیثیتادعای شرف یا به اصطلاح حقوقی اعادهٔ حیثیت به این معناست که هرکس به هر نحو امور غیر واقع را به دیگری نسبت دهد به شکلی که این کار باعث پایمال شدن حقوق وی اعم از مادی یا معنوی بشود یا نه، به موجب قانون برای وی حقی در جهت اعادهٔ حقوق از دست رفته ایجاد شده تا به واسطهٔ آن بتواند آثار جرم انگاری یا احتمالاً محکومیت بلا وجه خود را زایل کند.

مالیات بر ارثارث به کلیه اموال،بدهی ها،حقوق و وظایف شخص پس از فوت وی گفته میشود که به شخص دیگری منتقل میگردد.که اگر پس از درگذشت شخصی،مالی از وی به وارثان برسد،این دارایی،مشمول پرداخت مالیات میگردد.

خرید و فروش خانهمهمترین نکته در خرید هر ملکی که حتما باید به آن توجه نمود ، احراز مالکیت فروشنده است. فروشنده باید طبق قانون، مالک ملکی باشد که به فروش می‌رساند یا از سوی فروشنده ملک، دارای وکالت‌نامه رسمی باشد.

ابلاغیه چیستابلاغ یک روند قانونی است که به موجب آن بایستی مخاطب را از مفاد دادرسی و تشریفات آن مطلع نمود . زمانی که برای نخستین بار دعوایی در دادگستری مطرح می شود و پرونده ای برای آن تشکیل می شود ، اولین دستوری که از طرف دادگاه صادر می شود ، ابلاغ یک نسخه از دادخواست به خوانده دعوی می باشد که به آن ابلاغیه گفته می شود .